ورود / ثبت نام 0

ضمانت اصالت کالا

ما در زدتایمر فقط ساعت اصل و اورجینال می‌فروشیم و از فروش ساعت‌های های‌کپی، فیک، تقلبی و… معذوریم. با وجود آن‌که تقاضای مشتریان برای این‌گونه کالاها بسیار زیاد است اما ما به عهدی که بسته‌ایم پایبندیم.

زدتایمر فقط با نمایندگان رسمی برندهای معتبر در ایران همکار می‌کند و تمام ساعت‌های ما توسط تامین‌کنندگان اصلی و مورد تایید برندها خریداری و به مشتریان عرضه می‌شود. بنابراین تمامی کالاهای ما دارای هولوگرام مخصوص، برگ سبز، مجوز سازمان‌های ذی‌ربط است.

همچنین شما به راحتی می‌توانید شماره سریال حک‌شده بر روی قسمت پشتی ساعت‌ را در موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ کرده و از اصالت ساعت خریداری شده از زدتایمر مطمئن شوید.

زدتایمر، گارانتی بین‌المللی

تمامی کالاهای ما دارای مجوزهای لازم از سازمان‌های ذی‌ربط بوده و از نمایندگان و تامین‌کنندگان اصلی و مورد تایید برندها خریداری می‌شود. بنابراین خدمات پس از فروش و گارانتی توسط زدتایمر به صورت کامل و بدون هیچ‌گونه مشکلی ارائه می‌شود.

همچنین تمامی ساعت‌های ما دارای گارانتی رسمی و بین‌المللی برندها هستند؛ یعنی شما می‌توانید از گارانتی‌های ارائه شده توسط زدتایمر، در تمامی کشورهایی که نمایندگی رسمی برای برند مورد نظرتان دارند، خدمات پس از فروش دریافت کنید.

طراحی و توسعه:گروه رحمان وب