ورود / ثبت نام 0

فیلتر های اعمال شده

از تومان
تا تومان
به ترتیب:
  • محبوب ترین
  • پربازدید ترین
  • جدید ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • پرفروش ترین

راهنمای خرید ساعت بی بی جی کاسیو (Baby-G)

ساعت بی بی جی؛ یک اکسسوری جذاب برای خانم‌های شیک‌پوشی که می‌خواهند گذر زمان را احساس نکنند. عقربه‌های ساعت برای خانم‌ها سریع‌تر می‌چرخد. به‌گونه‌ای که گاهی یک روز در عرض یک ساعت تمام می‌شود و یک سال در یک هفته. سرعت گردش زمین تند‌تر نشده است، بلکه این مشغله‌ها و دغدغه‌های خانم‌های خانه‌دار یا شاغل است که زمان با ارزش آن‌ها را می‌بلعد.

برای اینکه بتوانید حساب‌وکتاب روزهایتان را داشته باشید، یک ساعت baby-g بهترین انتخاب است. این اکسسوری زیبا نه تنها هر ثانیه از گذر زمان را به شما نشان می‌دهد و کمکتان می‌کند تا برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای روزهایتان داشته باشید، بلکه تیپ و استایل شما را نیز تکمیل می‌کند.

خرید ساعت بی بی جی؛ یک هدیه تولد فراموش‌نشدنی

هدیه خریدن سخت‌ترین کار دنیاست، مخصوصاً زمانی که طرف مقابلتان یک خانم اسپرت پوش است که کمتر اکسسوری و هدیه شیک و ویژه‌ای می‌تواند شگفت‌زده‌اش کند. اگر هزار و یک درب را زده‌اید و هنوز نتوانسته‌اید هدیه تولد مناسبی برای دوست یا همکارتان که اسپرت و ساده‌پوش است تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم این بار ساعت baby-g را در نظر داشته باشید. این ساعت زیبا درعین‌حال که اسپرت و جذاب است، قابلیت‌های ویژه‌ای دارد که می‌تواند هر خانم سخت‌گیری را شگفت‌زده کند. در حقیقت ساعت بی بی جی فقط یک ساعت ساده نیست، بلکه یک اکسسوری هوشمند کاربردی است.

ساعت بی بی جی و مقابله با رطوبت و نم

قدم زدن زیر باران می‌تواند غم‌های انباشته‌شده روی قلبتان را کم کند، به شرطی که وقتی حس و حالتان طبیعی شد، ساعتتان از کار نیفتاده باشد! البته فقط باران نیست که می‌تواند ساعت یک بانوی اسپرت پوش وقت‌شناس را از کار بیندازد، گاهی ممکن است برای یک قرار مهم کاری در رستورانی حاضر شوید و شستش دست‌هایتان به قیمت قطع شدن نفس‌های ساعت مچی‌تان تمام شود.

اگر این آب خوردن چند بار دیگر تکرار شود و ساعتتان بندی فلزی داشته باشد، باید این را بپذیرید که زنگ‌زدگی بدنه ساعت هم در راه است؛ اما این مشکل برای ساعت‌های برند کاسیو اصلاً وجود ندارد. وقتی شما ساعت baby-g ضد آب و ضد زنگ را روی دستتان می‌بندید، خیالتان آسوده است که هیچ باد و باران و رطوبتی نمی‌تواند زیبایی آن را خدشه‌دار کند، یا ساعت زیبایتان را از کار بیندازد. به همین دلیل است که اغلب خانم‌های ورزشکار نیز از این ساعت برند کاسیو استفاده می‌کنند.

ساعت بی بی جی یا ساعت جی شاک

شباهت ساعت baby-g با ساعت جی شاک ممکن است موقع خرید ساعت شما را دچار سردرگمی کند. چون هر دوی این ساعت‌ها هوشمند هستند و امکاناتی دارند که در کمتر ساعت مچی دیده می‌شود؛ اما وقتی ساعت جی شاک را با ساعت بی بی جی مقایسه می‌کنید، در همان نگاه اول ظرافت و زیبایی ساعت بی بی مشخص می‌شود. این ساعت در حقیقت شبیه خواهر ساعت مردانه جی شاک است که شخصیت یک زن پر جنب‌وجوش و فعال و درعین‌حال شیک، جسور و سرسخت را به تصویر می‌کشد.