ورود / ثبت نام 0

فیلتر های اعمال شده

از تومان
تا تومان
به ترتیب:
  • محبوب ترین
  • پربازدید ترین
  • جدید ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • پرفروش ترین

راهنمای خرید ساعت ادیفایس

(edifice)

ساعت ادیفایس، ساعتی برای هر آنکه می‌خواهد زمان را از دریچه‌ای متفاوت ببیند. شنیدن این جمله شاید در قدم اول برایتان عجیب به نظر برسد و تصور کنید یک ساعت کاری جز نمایش ساعت هم دارد مگر! البته این باور برای زمانی که ساعت‌ها فقط حاوی سه عقربه متحرک بودند و گذران عمر را نمایش می‌دادند صدق می‌کند؛ اما در جهان امروزی سپری شدن زمان صرفاً برای گذران عمر نیست.

پیشرفت تکنولوژی و هوشمندتر شدن انسان‌ها، زمان را به طلای ناب تبدیل کرده. طلایی که هر ثانیه از آن می‌تواند یک اتفاق متفاوت را رقم بزند. برند مشهور کاسیو به‌عنوان یکی از شرکت‌های شناخته‌شده در زمینه عرضه ساعت‌های مچی، ساعت edifice را برای همگام شدن با این طلای ارزشمند عرضه کرده است. اگر برای خرید ساعت ادیفایس دنبال دلیل هستید، با ما همراه باشید.

ساعت ادیفایس و شارژ با نور خورشید

انرژی گران و دسترسی به آن سخت است، البته درصورتی‌که آن انرژی خورشید نباشد! اگر از باتری عوض کردن‌های مداوم ساعتتان خسته شده‌اید و به دنبال این هستید که یک ساعت با قابلیت شارژ ساده و آسان داشته باشید، ساعت ادیفایس همان چیزی است که به دنبال آن هستید. ساعت edifice را یک ساعت در مقابل نور خورشید بگذارید و یک هفته بی‌وقفه از آن استفاده کنید. ساعتتان در این هفته نه یک ‌بار می‌خوابد و نه حرکت عقربه‌هایش کند و آهسته می‌شود.

پیوند ساعت ادیفایس و گوشی هوشمند

هماهنگ کار کردن گجت‌های هوشمند، یکی از مواردی است که این روزها برندهای مختلف روی آن مانور می‌دهند؛ اما کاسیو این بار هم در سکوت کارش را انجام داده و نتیجه را به بهترین نحو به نمایش گذاشته است. ساعت edifice قابلیت هماهنگ شدن با گوشی‌های هوشمند را دارد. با وجود این هماهنگی می‌توانید حتی اگر تلفن همراهتان را گم کرده‌اید، با کمک ساعت ادیفایس آن را جستجو کرده و پیدا کنید.

البته با وجود قابلیت یکی شدن با تلفن هوشمند، امکاناتی مانند تنظیم آلارم، تنظیم خودکار امواج رادیویی و سنجش سرعت موقع دویدن یا دوچرخه‌سواری، ازجمله مواردی هستند که این ساعت‌های کاسیو از آن برخوردار است.

تحمل فشار ۱۰ اتمسفر با ساعت ادیفایس

صدای شکستن شیشه ساعت، گاهی از صدای شکستن قلب هم دردناک‌تر است. مخصوصاً اگر آن ساعت هدیه‌ای ارزشمند باشد یا اینکه زمان و هزینه کافی برای جایگزین کردن آن نداشته باشید! به همین دلیل است که برندهای مطرح ساعت مچی جهان مانند کاسیو، به فکر ساخت ساعت‌هایی افتاده‌اند که در برابر ضربه مقاوم باشد. ساعت edifice هم از این دسته محصولات کاسیو است. این ساعت‌های پیشرفته توانایی تحمل فشار 10 اتمسفر را دارند و وقع استفاده از آن‌ها، وارد شدن ضربات احتمالی موجب ضربه موجب ترک خوردن و شکست شیشه ساعت نمی‌شود.

تنوع در مدل‌های ساعت مچی با ساعت ادیفایس

تکراری بودن ساعت‌های مچی موضوعی است که همیشه خرید این محصولات را دچار مشکل می‌کند؛ اما وقتی پای برند کاسیو و ساعت edifice در میان باشد، این مشکل در برابر تنوع بالای این ساعت رنگ می‌بازد.

ساعت مچی ادیفایس با رنگ‌بندی‌های طلایی و نقره‌ای و بندهای فلزی و چرمی، این امکان را برای همه افراد فراهم کرده که بتوانند ساعت دلخواهشان را به‌آسانی تهیه کنند؛ بنابراین موقع خرید ساعت ادیفایس این تنوع است که شما را مغلوب خودش می‌کند نه تک مدل و تکراری بودن!

طراحی و توسعه:گروه رحمان وب