ورود / ثبت نام 0

فیلتر های اعمال شده

از تومان
تا تومان
به ترتیب:
  • محبوب ترین
  • پربازدید ترین
  • جدید ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • پرفروش ترین

راهنمای خرید ساعت جی شاک (G-shock)

برند کاسیو با عرضه ساعت جی شاک توانسته بار دیگر نامش را به‌عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ساعت‌های مچی بر سر زبان‌ها بیندازد. اغلب افراد به‌محض شنیدن نام برند جی شاک، درباره علت انتخاب این اسم کنجکاو می‌شوند. شاید در نگاه اول تصور کنید که کاسیو این نام را صرفا به خاطر این روی ساعت‌هایش گذاشته که خاص بودن آن‌ها را نشان دهد؛ اما در واقعیت، نام جی شاک فقط به دلیل خاص بودنش انتخاب‌نشده. بلکه کاسیو با انتخاب این نام قصد داشته که پیامی را درباره این محصول به گوش مخاطبانش برساند.

جی شاک از ترکیب دو کلمه ساخته‌شده. بخش اول آن از gravity یا جاذبه زمین اقتباس‌شده است و بخش دوم نام این برند از واژه shock یا شوک گرفته‌شده. پیام این دو کلمه میزان مقاومت بالای این ساعت را در برابر ضربات سخت و سنگین نشان می‌دهد. به همین دلیل است که حتی نظامیان و کسانی که سال‌ها به دلایل مختلف از داشتن ساعت مچی محروم بوده‌اند، امروزه با وجود ساعت g-shock می‌توانند یک ساعت مچی زیبا و در عین حال مقاوم داشته باشند.

خرید ساعت جی شاک و معرفی امکانات این برند

اگرچه سخت و مقاوم بودن ساعت‌های زیبای جی شاک نام آن‌ها را بر سر زبان‌ها انداخته و این مدل از برند کاسیو را به شهرت جهانی رسانده، اما امکاناتی که کاسیو برای این محصول منحصربه‌فرد در نظر گرفته نیز قابل‌توجه است.

اغلب ساعت‌های برند جی شاک در برابر آب مقاوم هستند و تا عمق بالای یک متر زیر آب دوام می‌آورند. صفحه‌نمایش ساعت g-shock در برابر ضربه مقاوم است و نگرانی از بابت شکستن آن نخواهید داشت.

چراغی که روی صفحه به کار رفته، صفحه ساعت جی شاک را موقع شب پرنور نشان می‌دهد تا خوانایی اعداد نمایش داده شده راحت‌تر باشد. این مدل از ساعت‌های کاسیو در برابر انواع شک‌های مغناطیسی نیز مقاوم است و در بعضی مدل‌های آن، می‌توان ساعت را با گوشی تلفن همراه ارتباط داد.

تنوع بالای ساعت جی شاک

ساعت جی شاک کاسیو مانند سایر مدل‌های این برند از تنوع بسیار بالایی برخوردار است. این تنوع تنها محدود به صفحه‌نمایش و رنگ‌بندی ساعت g-shock نمی‌شود، بلکه امکاناتی که در این ساعت‌ها به کار رفته نیز بسیار منعطف است؛ بنابراین افرادی که قصد خرید ساعت جی شاک را دارند، محدودیتی در انتخابشان نخواهند داشت و به‌راحتی می‌توانند مدلی که با نیازمندی‌های آن‌ها سازگاری بیشتری دارد را انتخاب کنند.

ساعت جی شاک هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان

تا حرف از خرید ساعت جی شاک کاسیو به میان می‌آید، خانم‌ها خودشان را کنار می‌کشند و زمین‌بازی را به آقایان واگذار می‌کنند؛ زیرا این باور در بین اغلب افراد جامعه وجود دارد که کاسیو این برند را منحصرا به‌صورت مردانه عرضه کرده است. درصورتی‌که در بین مدل‌های ساعت جی شاک، ساعت‌های زنانه خاص نیز دیده می‌شود؛ بنابراین اگر خانم هستید و می‌خواهید یک ساعت زیبا و مقاوم در برابر آب و ضربه داشته باشید، می‌توانید روی یکی از مدل‌های ساعت جی شاک که برای خانم‌ها ساخته‌شده حساب کنید.

طراحی و توسعه:گروه رحمان وب