ورود / ثبت نام 0

فیلتر های اعمال شده

از تومان
تا تومان
به ترتیب:
  • محبوب ترین
  • پربازدید ترین
  • جدید ترین
  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • پرفروش ترین

راهنمای خرید ساعت شین(Sheen)

ساعت شین، درخشندگی ستارگان را برایتان در میان جمع فراهم می‌کند. یک خانم برای اینکه بتواند زیباترین و جذاب‌ترین بانوی جمع به نظر برسد، به اکسسوری‌های نیاز دارد. اکسسوری که بتواند یک تیپ زنانه رسمی را به یک هویت فراموش‌نشدنی تبدیل کند. البته همیشه قرار نیست که خانم‌ها در محیط کار بدرخشند، بلکه گاهی برای یک خانم هیچ‌چیز مهم‌تر از این نیست که بتواند تک نگین مهمانی باشد و تمام چشم‌ها به سمت وی خیره شود. برند کاسیو برای خانم‌هایی که علاقه‌مند به متفاوت و خاص دیده شدن هستند، یک محصول متفاوت خلق کرده. ساعت sheen همان اکسسوری جذابی است که می‌تواند شما را در محل کارتان، مهمانی و حتی موقع پیاده‌روی عصرگاهی، به یک ستاره درخشان تبدیل کند.

ساعت شین با طرح‌های متنوع

مشکلی که خانم‌ها موقع انتخاب ساعت مچی با آن مواجه می‌شوند، یکنواخت بودن بندهای طراحی‌شده است. با توجه به روحیه تنوع‌طلبی که خانم‌ها دارند، بعضی از آن‌ها ممکن است ساعت‌های با بند چرمی را بهترین گزینه برای استفاده بدانند. بعضی دیگر از آن‌ها ساعت‌های با بند فلزی را ترجیح می‌دهند چراکه تصور می‌کنند این ساعت‌ها با استایل رسمی آن‌ها سازگارتر است.

وقتی برای خرید ساعت شین برنامه‌ریزی می‌کنید، محدودیت‌هایی که همیشه داشته‌اید را کنار بگذارید. چراکه ساعت sheen در مدل‌های مختلف با بندهای استیل و چرمی عرضه‌شده است؛ بنابراین هر سلیقه و استایلی که داشته باشید می‌توانید محصول دلخواهتان را از این برند انتخاب کنید.

ساعت شین همیشه چشم نواز و براق

یک ساعت بند استیل زیبا و چشم‌نوازترین ساعت جهان است، تا وقتی که آثار زنگ‌زدگی روی آن دیده نشود. در این زمان نه‌تنها ساعت ارزش افزوده‌ای برای کسی که آن را به دست کرده ندارد، بلکه منجر به کاهش اعتبار وی نیز می‌شود.

به همین دلیل است که اغلب افراد مخصوصاً خانم‌ها از خرید ساعت‌های با بند استیل اجتناب می‌کنند. چراکه می‌خواهند ساعتی که تهیه می‌کنند را سال‌ها به دست داشته باشند و از سپری کردن لحظاتشان با آن لذت ببرند.

برای اینکه بتوانید چهارفصل سال ساعت مچی‌تان را به دست داشته باشید و نگرانی از بابت تعریق بدنتان یا خیس شدن ساعت و زنگ زدن آن نداشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم خرید ساعت شین برند کاسیو را در برنامه‌هایتان داشته باشید.

کاسیو ساعت شین را از جنس استیل ضدزنگ ساخته است تا مانند نامش همیشه مانند تک ستاره درخشان روی دستتان بدرخشد و جلوه گری کند.

Signature

خانه‌ای باشد که روی سقف آن خورشید زندگی کند و دیوارهای آن از باد و باران ایمن نگهتان دارد، تنها در دنیای رویایی وجود ندارد. گاهی باید آرزوها را ساخت یا سفارش داد.

ساعت شین و درخششی از جنس سنگ‌های سواروفسکی

اگر به ساعت‌های نگین‌دار علاقه دارید ولی نمی‌خواهید ساعت مچی دستتان کنید که روی آن شیشه یا اتم کار شده است، ساعت شین برند کاسیو برای شما ساخته‌شده. آنچه درخشندگی تمام‌نشدنی این ساعت را به آن هدیه کرده، سنگ‌های ارزشمند سواروفسکی اتریشی است. سنگ‌هایی که در گذر زمان درخشش آن‌ها تغییر نمی‌کند و همیشه مانند روز ساعت sheen را مانند یک جواهر ارزشمند تزیین‌شده به نمایش می‌گذارند.

طراحی و توسعه:گروه رحمان وب